Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige Twente FM-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
De politie doet onderzoek naar een vernieling van een auto aan de Brink in Hengelo. Hiervoor is vrijdag een 46-jarige Hengeloër als verdachte aangehouden. Rond 03.00 uur meldde een getuige dat hij het vernielen van een Mercedes Vito heeft gezien. Op het stationsplein zagen agenten even later een man die aan de omschrijving van de mogelijke dader voldeed. De man, een 46-jarige Hengeloër, werd aangehouden en is voor onderzoek ingesloten. De politie doet onderzoek naar de vernieling en vraagt getuigen zich te melden. De auto stond geparkeerd op de Brink achter de Apple Store.
Redactie 1Twente
15 aug 2014 23:29
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.