Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige Twente FM-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
1Twente logo
Nieuws
Enschede

Veel reacties op overlijden Martha Haveman

Het overlijden van de Enschedese galeriehoudster Martha Haveman zorgt voor veel reacties op social media. Haveman was groot voorvechter voor de kunst- en cultuursector. Ze kreeg daarom begin deze maand ook het ereburgerschap van Enschede.

Hoewel het bekend was dat ze niet lang meer te leven had, schrikken veel mensen van haar overlijden. 'Enschede verliest een groots persoonlijkheid' en 'Enschede is een stuk minder kleurrijk geworden', zijn veelgelezen opmerkingen. 'Enschede mist een lieve ster', schrijft directeur Kees van der Meiden van TwentseWelle. Directeur Judith Hartman van het Wilminktheater zegt: 'Als iemand heeft laten zien dat een handicap geen beperking hoeft te zijn, is het Martha Haveman wel' en kunstenares Annette Krijnen laat weten: 'Zij had oog voor de kunst én de mens.'

Zie ook:
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.