Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
1Twente logo

Almelo sluit locatie voor coronatesten: Enschede blijft als enige over

Steeds meer testlocaties voor corona gaan verdwijnen in Twente. De GGD Twente meldt dat inmiddels ook de testlocatie in Almelo aan de woonboulevard gaat sluiten. Dit betekent dat mensen in Twente alleen nog maar in Enschede terecht kunnen om getest te worden.

Er zal in Twente nog maar één testlocatie zijn vanaf maandag 13 maart. Alleen in Enschede kan je je nog laten testen op corona. Dit is alleen nog maar te doen op het Colosseum 70A. Inwoners van Twente kunnen hier 7 dagen per week terecht voor een test. De reden dat er niet meer in Almelo getest gaat worden is het feit dat er steeds minder getest wordt.

icon_main_info_white_glyph

Wat te doen bij coronaklachten?

Mensen die klachten hebben die passen bij corona kunnen een zelftest doen. Dit geldt ook voor kinderen. Bij een positieve zelftest is het niet nodig een bevestigingstest te doen bij de GGD. Alleen specifieke doelgroepen kunnen zich laten testen bij de GGD. Kijk voor meer informatie op www.ggdtwente.nl/corona.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.