Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige Twente FM-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
1Twente logo
Nieuws
Twente

Coronacijfers 1 februari: 24 positieve tests in Noordoost-Twente, negen in Wierden

Twente FM
Coronavirus

TWENTE – Zeventien mensen zijn het afgelopen etmaal positief getest op het coronavirus in Noordoost-Twente.


Een dag eerder waren dat er 24. Uit cijfers die het RIVM maandag publiceerde blijkt dat in Dinkelland vier mensen positief testten (evenveel als zondag), in Losser zes mensen (-3), in Oldenzaal vijf (-1) en in Tubbergen twee (-3).

Het gemiddelde aantal besmettingen per 100.000 inwoners voor de regio is 16,6. Een dag eerder waren dat er 23,5.

Noordoost-Twente heeft iets meer dan 100.000 inwoners, vandaar dat het bekende 100.000-getal ongeveer gelijk is aan het letterlijke aantal besmettingen. In totaal zijn 8359 besmettingen in Noordoost-Twente vastgesteld.
::volgendepagina::
In Wierden testten vijf mensen positief (-4). Dat zijn er 20,5 per 100.000 inwoners.

Het weekgemiddelde is 7,9 besmettingen per dag. Het totale aantal besmettingen is er 2221.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.