Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
1Twente logo

Dak d’r Af Festival Saasveld gaat niet door vanwege gestegen kosten

14072023 Saasveld Bruins Dak dr af 2023
Beeld: Niels Wesselink

Slecht nieuws voor iedereen die zich verheugt op het Bruins Dak d’r Af Festival: het gaat niet door. De organisatie zegt op Facebook dat met de bezoekersaantallen - bijna 20.000 - ook de risico's te groot worden. Iedereen die al een kaartje heeft, krijgt geld terug.

"Ga hier maar eens eem voor zitten…" Met die woorden opent de organisatie het bericht met het slechte nieuws. "Het besluit is genomen vanwege de enorm gestegen kosten, waardoor de ticket- en muntprijzen onvermijdelijk zouden meestijgen."

Het festival was tien jaar geleden opgericht als 'tof buitenfeest', maar groeide met de jaren tot een festival met duizenden bezoekers. Het werd simpelweg te groot, te duur en daarmee te risicovol.

14072023 Saasveld Bruins Dak dr af 2023
Lees ook
Saasveld maakt zich op voor 18.000 feestvierders tijdens zesde editie Dak d'r af Festival

"Wij begrijpen dat dit teleurstellend nieuws is", zegt de organisatie. "We kijken ernaar uit om in de toekomst, onder wellicht betere omstandigheden weer samen te kunnen komen voor een fantastisch festival en hopen op jullie begrip voor deze onmeunig moeilijke beslissing."

Dit artikel is gepubliceerd in samenwerking met RTV Oost
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.