Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
1Twente logo

Grote verkeerscontrole in Enschede: tientallen bekeuringen en één aanhouding

  • Bdd6f1ff 3b8b 48a9 a764 19454d208d6a
    Beeld: News United/Dennis Bakker
  • F3d14533 481a 406c 990a fcc9a6c5fc77
    Beeld: News United/Dennis Bakker
  • 1333a61b 9033 4498 a95c 725e328ad06a
    Beeld: News United/Dennis Bakker

Bij een grootschalige verkeerscontrole in Enschede zijn vrijdag 24 oktober meerdere overtredingen vastgesteld. De politie hield één bestuurder aan voor het rijden onder invloed van drugs en met een ongeldig rijbewijs.

De gezamenlijke actie van de politie en de Belastingdienst vond op meerdere plekken in en rond de stad plaats. Voertuigen werden naar een controlelocatie aan de Zuiderval geleid. In totaal zijn tussen de honderd en honderddertig voertuigen gecontroleerd.

Rijbewijs ingevorderd en tal van boetes

Naast de aanhouding werd bij één bestuurder het rijbewijs ingevorderd vanwege een forse snelheidsoverschrijding. Verder deelden agenten bekeuringen uit voor onder meer het niet dragen van de gordel, het vasthouden van een telefoon tijdens het rijden, te hard rijden en het onjuist blinderen van autoruiten.

De politie laat weten dat in alle gevallen proces-verbaal is opgemaakt. De actie maakt deel uit van een reeks gerichte verkeerscontroles die de komende periode worden voortgezet.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.